dorostenky na MČR týmů 11

06.03.2016 19:07

Dnes se v herně TJ Ostrava na Varenské ulici konalo MČR družstev dorostu. Děhylov reprezentovaly Kiki, Maki a Sabča.

Na úvod nám los přidělil tým SKST Hodonín B ve složení Denisa Pyskatá a Klára Ševčíková. Nejprve nastoupila Kiki proti Denise Pyskaté. První set Kiki prohrála 3:11, druhý také 3:11, třetí 1:11. Za stavu 0:1 nastoupila Maki proti Kláře Ševčíkové. První set prohrála 8:11, druhý 5:11, třetí 7:11. Za stavu 0:2 do 4 hry nastupují Maki se Sabčou. První set pro nás 13:11, druhý set prohrály 2:11, třetí 5:11, čtvrtý set začaly nadějně a vedly 3:0, nakonec ho však prohrály 5:11. Prohráli jsme s Hodonínem B 0:3.

V boji o 9-16 nás vyzve SK DDM Kotlářka Praha ve složení Tereza Buchtová a Monika Seidlová.
První zápas nastoupila Maki proti Tereze Buchtové. Maki vyhrála 11:5, 9:11, 11:6 a 12:10.
Proti Monice Seidlové nastupila Kiki. První set vyhrála 11:4, druhý set ukončila za stavu 12:10 prasátkem, kdy soupeřka nevyužila dvou setbolů. Třetí set Kiki prohrála 8:11. Čtvrtý set však ovládla poměrem 11:5 a vyhrála tak 3:1. Za stavu 2:0 nastupily do 4 hry tradičně Maki se Sabčou - duo MaSa.
První set holky vyhrály 11:5, druhý 11:9, třetí 11:6. MaSa tak vyhrály 3:0. Porážíme El Niňo 3:0 a budeme bojovat o 9-12 místo.

V boji o 9-12 místo nás čekají sestry Pavla a Petra Janoušovy ze Sokola Plzeň V.
Na úvod hraje Sabča s Pavlou. První set prohrála 8:11, druhý vyhrála 11:9. Zatím vyrovnaný zápas o každý míček. Třetí set prohrála 12:14, kdy ji utekl úvod a stahovala z 1:7. Čtvrtý set prohrála 7:11.
Kiki nastoupila proti Petře. První set pro Kiki 13:11. Druhý set prohrála 9:11. Stejně jako Sabča v prvním zápase i Kiki bojuje o každý bodík. Krásný vyrovnaný souboj. Za stavu 7:5, kdy Kiki otočila z 2:5 si soupeřka bere time. Kiki nakonec set prohraje 10:12. I přes velkou bojovnost Kiki čtvrtý set prohrává 7:11. Za stavu 0:2 nastupuje dvojice MaSa. Vykřešou ještě naději? První set prohrály 6:11, druhý stejně tak 6:11, třetí prohráváme 5:11 a zápas tak 0:3.
S Plzní tedy prohráváme 0:3 a v posledním utkání budeme bojovat o konečné 11 místo.

Stejně jako včera jsme hráli poslední utkání proti KST ZŠ Vyšší Brod.Tentokrát ve složení Linda Bandíková a Šárka Procházková. Jako první nastoupila Maki proti Lindě Bandíkové, kdy první set prohrála 11:13, druhý vyhrála 11:9, třetí set 9:11. Další velice vyrovnaný zápas. Ve čtvrtém setu si nejprve za stavu 3:6 vzali naši timeout, poté za stavu 7:6 i soupeř. Set nakonec vyhrála Maki 11:7. V rozhodujícím setu si Maki vybudovala náskok 7:1 a nakonec vyhrála 11:6. Kiki nastupuje proti Šárce Procházkové. Začla skvěle a vedla už 7:1, nakonec musela bojovat a set vyhrála 12:10. Uff. Druhý set plný dlouhých "čopíkových" výměn vyhrála zaslouženě Kiki 11:9, kdy to byla ona, která přecházela jako první do útoku. Ve třetím setu Kiki ztratila úvod, kdy už prohrávala 1:6 a musela stahovat. Svou bojovností soupeřku dotáhla, dokonce měla matchball, nakonec však prohrála 10:12. V opačném gardu se tak opakoval první set. Čtvrtý, opět velice vyrovnaný set Kiki prohrála 9:11. V rozhodujícím setu ji soupeřka utekla a při výměně stran byl stav 0:5. Za stavu 1:6 si vzala Kiki timeout. Ač do souboje dala vše, set nakonec prohrála 4:11. Za stavu 1:1 ke 4 hře nastupuje duo MaSa. První set plný zvratů holky vyhrály 11:9, druhý 11:8. Ve třetím setu již vedly 8:2 ale dovolily soupeřkám otočit na 9:10. Nakonec naštěstí vyhrály 13:11.
Za stavu 2:1 jde Kiki na Lindu Bandíkovou. První set Kiki vyhrála 11:9, druhý set ovládla poměrem 11:1. Třetí set prohrála 6:11. Čtvrtý set Kiki vyhrála 11:7 a vyhrává své utkání 3:1 a stejným poměrem porážíme Vyšší Brod.

Děvčata tak skončila na 11 místě a v těžké konkurenci se rozhodně neztratila.