Vánoční turnaj dětí a mládeže

23.12.2016 21:11

Ve čtvrtek 22.12. se konal tradiční Vánoční turnaj naší mládeže. Sešlo se na něm 17 účastníků ve věku od 5 do 15 let.

Soutěžilo se celkem ve dvou částech. První byl společný 4boj, který se skládal ze skoku z místa, skoku přes švihadlo, hodu medicimbalem a člunkovým během. Drouhou částí byl u turnaj ve stolním tenise a u dvou nejmladších víceboj, jehož náplní byla opičí dráha, kop míčem do branky, střelba florbalovou hokejkou do branky, dále forehand a beckhend s vrácením na stůl.

Všechny děti, od těch nejmenších až po "puboše" se skvěle bavily.

Nakonec bylo vyhlášení nejlepších dvojic. Dvojice se losovaly na úvod turnaje, kdy si ti mladší losovali své starší parťáky.

Na celkovém třetím místě se umístila Adam s Lenšou, druzí byli Sabča s Emčou a vítězi Vánočního turnaje se stali Majda s Justkou.

Všichni byli za účast odměněni medail a baňkou plnou karamelek Milka.