Novinky

22.10.2023 18:41

V sobotu 21.10.2023 se měl hrát od 14:00 hodin třetí zápas druhé ligy žen. Soupeři z Moravského Krumlova se ovšem omluvili, ale pozdě a nedodrželi pravidla. Omluvu poslali v pátek večer a tak byl celý zápas kontumován ve prospěch našich hráček 10:0.

14.10.2023 00:00

V sobotu 14.10.2023 proběhla v Návsi u Třince druhá KBTM MSST. Turnaje se zůčastnilo 105 hráčů, z toho 81 chlapců a 24 dívek. Z Děhylova pod vedením Karla jeli Barča, Tadeáš, Kačka, Kája, Gabča, Max a Maty.

Barča hrála skupinu A , skončila 7

Tadeáš ve skupině A byl 12.

Ve skupině C hrála Kačka a skončila 13

Skupinu D hrála Kája na 9 místě, Max byl 11 a Gabča 12

Poslední skupinu G hrál Maty a skončil šestý.

08.10.2023 16:37

V sobotu 7.10.2023 proběhl druhý zápas druhé ligy a opět se soupeřem, který ještě v loňské sezóně hrál ligu první. Byl to TTC Webersport Frýdek - Místek. Děvčatům se opět podařila čtyřhra (Barča, Klárka) což se ukázalo jako velmi důležité. Děvčata nakonec udolaly FM 6:4.

Body Domča 2, Klárka 2 a Barča 1.

01.10.2023 16:00

Ve dnech 30.9. a 1.10.2023 se v Ostravě uskutečnil tradiční memoriál Miloše Teicherta jako součást BTM ČR mládeže. V Ostravě se hrály kategorie U13 a U17, v Havířově potom U19 a U15. Za Sokol Děhylov se s trenéry Péťou a Danou zůčastnili Tadeáš, Klára, Míša, Justka, Kája, Gabča, Max, Klárka L.

U19 Tadeáš hrál skupinu B. Ve skupině vyhrál jeden zápas, skončil na 2 místě a postoupil do hlavní soutěže a vypadl hned v prvním kole.

U17 hrály Klárka s Míšou. Obě hrály skupinu A, nepostoupily do hlavní soutěže a hrály útěchu. Obě vypadly v prvním kole.

U15 hrály Justka, Kája a Gabča skupinu B. Justka a Kája postoupily do hlavní soutěže z prvního místa a poté vypadly v prvním kole (Justka po boji 9 v pátém setu). Gabča nepostoupila ze skupiny.

U13 Max a Klárka Lamžíkovi, kdy oba hráli B, Max vyhrál svou skupinu a postoupil do hlavní soutěže, kde po velkém pětisetovém boji skončil na druhém místě a postoupil do skupiny A na dalším turnaji. Klárka nepostoupila ze skupiny.

28.09.2023 13:00

Dnes nám začala druhá liga a hned s těžkým soupeřem SK Svinov, který ještě v loňské sezóně hrál první ligu. Naše děvčata ve složení Páťa, Klára a Barča si ovšem velmi dobře s tímto soupeřem poradily a vyhrály 6:4. Vše nastartovalo vyrání čtyřhry (Barča, Klára) 3:1. Celkové body byly : Páťa 2, Klárka 2 a Barča 1.

23.09.2023 00:00

První krajská bodovačka mládeže v sezóně 23/24 byla v Havířově. Celkem se jí zúčastnilo 119 hráčů , z toho 95 chlapců a 24 dívek. Za náš oddíl byli Barča, Tedy, Justka, Kačka, Kája, Gabča, Klárka a trenérka Dana.

Bára skončila 3 v divizi A a Tedy 11 ve stejné divizi. Justka v divizi C skončila 8 a Kačka 10. Kája hrála D a skončila 11, Gabča E na 12 místě, Klárka divizi F 10.

Ve stejný termín jako krajská bodovačka se uskutečnil turnaj mládeže U11 v Praze. Tam jeli Max a Maty s trenérkou Didi.Max postoupil do hlavní soutěže druhý ze skupiny, vyhrál první kolo a vypadl v kole druhém po boji 9 v pátém setu. Skončil tedy mezi 9-16. Maty teprve sbírá zkušenosti a byl to jeho první velký turnaj. Hrál útěchu a prohrál v prvním kole 1:3.

20.09.2023 08:34

Na první bodovací republikový turnaj se vydali Tedy, Klárka, Kája a Justka. Hráli v kategoriích U19,U17 a U15.

Tedy v kategorii U19 hrál v divizi A. V první skupině bohužel nevyhrál zápas a spadl do útěchy. V útěše vyhrál první kolo a v druhém kole mezi šestnácti vypadl.

Klárka hrála v kategorii U17 v divize B. S přehledem porazila všechny své protihráčky a postoupila z 1. místa do divize A.

Justka hrála v kategorii U15 v divizi A. V základní skupině nevyhrála zápas a spadla do útěchy. V útěše se ji moc nevedlo a vypadla v prvním kole.

Karolka hrála v kategorii U15 v divizi B. V základní skupině vyhrála 2 zápasy a postoupila do hlavní soutěže. První kolo vyhrála 3:0 a v druhém kole vypadla mezi šestnácti.

03.09.2023 20:20

Max, Klárka a Maty si udělali výlet poslední prázdinový víkend do Prahy na Modřanskou Minipálku. Turnaj byl rozdělený na dvě části a to na stolní tenis a fyzické testy.

Max měl o víkendu výbornou formu a zvítězil jak ve stolním tenise tak i ve fyzických testech. Umístil se na celkovém 1. místě.

Klárka ve fyzických testech 3. místo, stolní tenis 4. místo, a celkově krásné 3. místo.

Maty ve stolním tenise vybojoval 5. místo a celkové umístění měl na 6. příčce.

Záznamy: 28 - 36 ze 643