17.-22.8.2014 Kemp stolního tenisu Darkovice

 

V neděli 17.8. začal tradiční stolnětenisový kemp v Darkovicích pro mladé stolní tenisty, který pořádají společně TJ Sokol Děhylov s KST Darkovice.

Letos se zůčastnílo 36 mladých nadějí nejen z těchto dvou klubů.

Jako trenéři byli přítomni Petr Synek (Děhylov), Milan Kalvar (Darkovice), Dana Harvánková (Děhylov) a jako kondiční trenér, bývalý extraligový fotbalista Radek Onderka (Opava). 

Jako sparingpartneři pomáhali Kiki Synková, Domča Koblovská, Honza Komínek a Radek Mohelník.

neděle

Hned po příjezdu byly zvoleny čtyři kapitánky družstev - Sabča, Maki, Gabča a Barča, které si rozlosovaly členy svých týmů. Každé kapitánce byl přidělen guru z řad sparingů. Sabče bude pomáhat Honza, Maki Domča, Gabče Radek a Barče Kiki.

Na úvod proběhl závod v opičí dráze. Nejlépe dopadlo družstvo Gabči, následováno týmem Sabči, dále pak Maki a dnes poslední skončil tým Barči.

pondělí

Dopoledne probíhaly fyzické testy, které nejlépe zvládla Sabča, odpoledne byly kondiční hry pod vedením Radka Onderky. Opět zvítězilo družstvo kapitánky Gabči, před Sabčou, Maki a Barčou. Celý den zároveň probíhal stolnětenisový trénink. Mladší měli zásobník, ti starší dopoledne kombinace s kontrama, odpoledne topspin.

úterý

Den byl poznamenán deštěm, proto byl venkovní trénink přesunut do patra. Starší trénovali kombinace se spinem a kolotoč. Mladší zásobník - pink, kontr, spin. Fyzičku nejlépe zvládla Gabča.

středa

Dnešní testování obsahovalo hod míčkem, švihadlo, člunkový běh a skok z místa. Nejlépe testy zvládla Sabča. Na sále zatím probíhal nácvik kombinací a podání a nejmladší trénovali na zásobníku. Večer proti sobě nastoupila družstva ve fotbale a ve hře "vlci a ovečky". Celkovou vítězkou v pexesu byla vyhlášena Barča.

čtvrtek

Dnešní 12 minutovku suverénním výkonem ovládla Maki. Večer proběhlo vyhlášení vítězů jednotlivých soutěží. Vítězkou celotýdenní soutěže "Zlaté dítě" se stala Majda Kalvarová před Gabčou Štěpánovou a Maki Synkovou. V družstvech si palmu vítězství odnesl tým Gabči, před týmem Maki, třetí skončíl tým Sabči a poslední tentokrát tým Barči. Na závěr se konala tradiční diskotéka.

pátek

dopoledne proběhl ještě standardní trénink, po obědě začílo balení a po 14 hodině návrat domů.

 

Díky terenérům a všem pomocníkům za skvělou organizaci a nápaditý program.

Uvítáme, když se podělíte o své postřehy z kempu v diskuzi pod článkem.

 

středa ve fotkách- od budíčku po závěrečnou řeč trenéra :-)