Sezóna 2021/2022

   
U13 - 2009 a mladší
U15 - 2007 a mladší
U17 - 2005 a mladší
U19 - 2003 a mladší

BTM  
11.9. U15 Elisa Praha
11.9. U13 Slavoj Praha
12.9. U17 Elisa Praha
12.9. U19 Slavoj Praha
16.10. U15 Ostrava
16.10. U19 Havířov
17.10. U13 Ostrava
17.10. U17 Havířov
20.11. U15 Vlašim
20.11. U19 Praha Řepy
21.11. U13 Vlašim
21.11. U17 Praha Řepy
8.1. U17
6.2. U17 B
Havířov
Havířov
8.1. U13
6.2. U13 B
Havířov
Brno
9.1. U19 
5.2. U19 B
Havířov
Havířov
9.1. U15
5.2. U15 B
Havířov
Brno
19.2. U19 Jaroměř
19.2. U15 Hostinné
20.2. U17 Jaroměř
20.2. U13 Hostinné
19.3. U15 Hluk
19.3. U19 Hustopeče
20.3. U13 Hluk
20.3. U17 Hustopeče
 
MČR     
23.-24.4. U15    
7.-8.5. U19    
14.-15.5. U13    
28.-29.5. U17    

MČR Družstev  
18.6. U19 Ostrava
19.6. U15 Ostrava

Velká cena Prahy  
3.-5.6. U13,U15,U17,U19  


Okresní Přebory  
19.-20.3. v Darkovicích  

 

   
KBTM  
1. 5.9. Havířov
2. 9.10. Bílovec
3. 6.11. Havířov
4. 4.12. Havířov
23.1. Havířov
6.2. Havířov
5.3. Bílovec
26.3. Havířov
 
Krajské přebory  
15.4. U15 Frenštát 
16.4. U17 Frenštát 
30.4. U19, U11 Havířov 
1.5.  U13  Havířov 
 
   
   
Kraj II. B D - doma
H - hosté, hrajeme "venku"
D. 22.10. 18 h. TTC Siko Orlová C
D. 23.10. 17 h. SKST Baník Havířov E
H. 30.10. 14 h. TJ Slavoj Český Těšín B
H. 31.10. 10 h. TTC Hať
D. 12.11. 18 h. TJ Sokol Radvanice - Bartovice
D. 13.11. 17 h. TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov
D. 26.11. 18 h. TJ Sokol Záblatí
D. 27.11. 17 h. TJ Ostrava KST F
D. 11.12. 17 h. TTC Bolatice B
H. 29.1. 10 h. SKST Baník Havířov E
H. 30.1. 10 h. TTC Siko Orlová C
D. 11.2. 18 h. TTC Hať
D. 12.2. 17 h. TJ Slavoj Český Těšín B
H. 26.2. 17 h. TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov
H. 27.2. 10 h. TJ Sokol Radvanice - Bartovice
H. 13.3.  17 h. TTC Bolatice B
H. 2.4. 9 h. TJ Ostrava KST F
H. 3.4. 10 h. TJ Sokol Záblatí

 

 

 

   
2. liga žen D - doma
H - hosté, hrajeme "venku"
D. 2.10. 10 h. TJ Sokol Vsetín
D. 23.10. 10 h. MSK Břeclav B
D. 23.10. 15 h. KST Blansko B
D. 30.10. 10 h. SKST PLUS Hodonín D
D. 30.10. 15 h. TT Moravský Krumlov C
H. 13.11. 10 h. SK Přerov
H. 13.11. 15 h. KST Hluk B
D. 27.11. 10 h. TTC MS Brno B
D. 27.11. 15 h. HB Ostrov H.Brod B
H 15.1. 10 h. TJ Sokol Vsetín
H. 29.1. 9:30 h. MSK Břeclav B
H. 29.1. 14:30 h. KST Blansko B
H. 12.2. 9:30 h. SKST PLUS Hodonín D
H. 12.2. 14:30 h. TT Moravský Krumlov C
D. 26.2. 10 h. SK Přerov
D. 26.2. 15 h. KST Hluk B
H. 12.3. 9 h. TTC MS Brno B
H. 12.3. 14 h. HB Ostrov H.Brod B
 

 

23.10. Okres 2. třídy 18 hodin Děhylov B - KST Slezan Opava D