26.9. Krajské přebory - dorostu ve Frenštátě  
27.9. Krajské přebory - starší žáci ve Frenštátě  
28.9. 2. KBTM  
1.10. KS II.třídy, Děhylov x KLUBsten Karviná v 19:00  
30.9. KS II.třídy Děhylov x TTC Hať v 18:00  
3.10. 2.liga žen Děhylov x TJ Sokol Vsetín B, 10 hodin (herna Smilovice)  
3.10. 2. liga žen, Děhylov x SK Přerov, 14 hodin (herna Smilovice)  
10.-11.10. MČR dorost Havířov  
17.10. 2.liga žen MS Brno B x Děhylov, 9:30  
17.10. 2.liga žen, KST Blansko B x Děhylov, 13:30  
17.10. KS II.třídy TJ Sokol Radvanice x Děhylov v 17 hodin  
18.10. KS II.třídy TJ Ostrava KST x Děhylov ve 14 hodin  
24.10. 2. BTM Ostrava, Havířov  
28.10. 3. KBTM  
31.10. 2. liga Děhylov x SKST Hodonín D, 10 hodin  
31.10. 2. liga žen, Děhylov x KST Hluk, 14 hodin  
31.10. KS II.třídy Děhylov x TJ Slovan Karviná.Lázně Darkov v 17:00  
7.11. Krajské přebory - mladší žáci v Karviné  
8.11. Krajské přebory - nejmladší žáci v Karviné  
14.11. 2.liga žen, TTC Ústí n. Orlicí B x Děhylov, 12 hodin  
14.11. 2.liga žen, TJ Sokol Chrudim x Děhylov, 17 hodin  
14.11. KS II.třídy TTC Siko Orlová D x Děhylov v 17:00  
15.11. KS II.třídy TJ Sokol Záblatí x Děhylov v 10:00  
17.11. 4. KBTM  
21-22.11. 3. BTM Zruč, Vlašim  
28.11. 2.liga žen, SK Jihlava x Děhylov, 9:30  
28.11. 2. liga žen, TT Moravský Krumlov C x Děhylov, 14:30  
28.11. KS II.třídy TTC Bolatice B x Děhylov v 17:00  
29.11. KS II.třídy SK Slavia Orlová B x Děhylov v 10:00  
5.-6.12. MČR Mladšího žactva, Světlá n. Sázavou  
12.12. KS II.třídy Děhylov x SKST Baník Havířov E v 17:00  
19.-20.12. MČR staršího žactva, Praha  
23.1. KS II.třídy SKST Baník Havířov E x Děhylov v 10:00  
5.2. KS II.třídy KLUBsten Karviná x Děhylov 18:00  
6.2. KS II.třídy TTC Hať x Děhylov v 17:00  
6.2. 2.liga žen TJ Sokol Vsetín x Děhylov v 10:00  
6.2. 2.liga žen SK Přerov x Děhylov v 15:00  
26.2. KS II.třídy Děhylov x TJ Ostrava KST F v 18:00  
27.2. KS II.třídy Děhylov x TJ Sokol Radvanice v 7:00  
27.2. 2.liga žen Děhylov x TTC MS Brno B v 10:00  
27.2. 2.liga žen Děhylov x KST Blansko B ve 14:00  
13.3. KS II.třídy TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov x Děhylov v 17:00  
13.3. 2.liga žen SKST Stavoimpex Hodonín D x Děhylov 9:30  
13.3. 2.liga žen KST Hluk x Děhylov ve 14:00  
26.3. KS II.třídy Děhylov x TJ Sokol Záblatí v 18:00  
27.3. KS II.třády Děhylov x TTC Siko Orlová D v 17:00  
27.3. 2.liga žen Děhylov x TTC Ústí n. Orlicí B v 10:00  
27.3. 2.liga žen Děhylov x TJ Sokol Chrudim ve 14:00  
9.4. KS II.třídy Děhylov x SK Slavia Orlová B v 18:00  
10.4. KS II.třídy Děhylov x TTC Bolatice B v 17:00  
10.4. 2.liga žen Děhylov x SK Jihlava v 10:00  
10.4. 2.liga žen Děhylov x TT Moravský Krumlov C ve 14:00  

 

23.10. Okres 2. třídy 18 hodin Děhylov B - KST Slezan Opava D