Novinky

27.06.2024 17:43

Letos proběhl 19. ročník mezinárodního turnaje Velká cena města Prahy. Na turnaji bylo celkem 396 hráčů a hráček ze 16 států. Z našeho oddílu jel zabojoval Max Lamžík, který hrál kategorii U11. Odehrál soutěž jednotlivců a družstev se spoluhráčem Stejskalem Markem  z TJ Slavoj Praha.

V družstvech v první skupině skončili na 3. místě, tudíž spadli do útěchy. Tam si kluci hravě poradili se všemi družstvy a vyhráli útěchu.

V jednotlivcích měl čtyřčlennou skupinku a skončil taktéž třetí ve skupině. V útěše bohužel vypadl hned v první kole po boji 2:3 na sety s Denisem Vondráčkem.

27.06.2024 17:22

Před XVII. Všesokolským sletem, který proběhne v Praze se uskutečnilo Veřejné cvičení v naší dědině Děhylov.

Začalo se průvodem s dechovou kapelou od školy a pokračovalo se až na Tenisák. V čele nemohla chybět česká vlajka, kterou hrdě nesla bývalá sokolka paní Hudečková, která má nyní 91 let. Na Tenisáku následovala ukázka sokolských družstev z Děhylova a okolí.

Naši sportovci pod vedením Maki a Didi dali dohromady cvičení, kde ukázali jak se hraje na mini stolech, skáče přes švihadla a také předvedli pohybová cvičení na žebříku spojené se stolním tenisem.

• Příběhy léta - ženy Sokol Děhylov a Dobroslavice

Akce proběhla ve velmi přátelském duchu a děkujeme obci za pozvání.

27.06.2024 17:01

V úterý proběhlo naše tradiční ukončení sezóny na Tenisáku v Děhylově. Naši hráči byli rozlosováni do dvojic (starší s mladším) a měli přichystané disciplíny - běh od branky k brance, přenášení míčků, opičí dráhu a hod na terč. Vyhrála dvojice Gabča a Zuzka. Také proběhla mini soutěž v "potápění", do které se zapojili i rodiče hráčů, v dospělých vyhrál Tomáš a v dětech Gabča.

Nechybělo ani tradiční tajné hlasování o Nejoblíbenějšího hráče oddílu. Pro letošní rok se jim stala Kája Heroldová. Následovalo zhodnocení sezóny, předání poháru holkám za divizi, poděkování hráčům a trenérům a konečně začala volná zábava a opékání párků.

Občerstvení nejen na ukončení sezóny, ale během celého roku nám zajišťovalo Tesco Český Těšín, kterého si vážíme, moc děkujeme za podporu!

Těšíme se na Vás v další sezóně a přejeme spoustu sportovních úspěchů!!!

17.06.2024 18:16

V neděli 16.6.2024 se v Praze konala tradiční Modřanská pálka. Z našeho oddílu se jako jediný zúčastnil tohoto turnaje Max, který skončil na pátém místě. V jeho ročníku bylo 12 hráčů, v atletice byl celkově čtvrtý, v ping pongu pátý a tedy celkově pátý. Maxovi děkujeme za reprezentaci oddílu.

17.06.2024 18:10

V sobotu 15.6.2024 jely pod vedením Páti Justka a Gabča na MČR družstev U15. V prvním kole prohrály děvčata s družstvem SKST Vlašim B 0:3, potom vyhrály 3:2 nad děvčaty ze Sokola Chrudim. Třetí utkání prohrály 0:3 proti TTC Elizza Praha a poslední utkání o 11. místo zvítězily 3:0 nad TJ Sokol Plzeň V.

16.05.2024 00:00

Ve čtvrtek 16.5.2024 se na domácí půdě hrála odveta ve finále OP 1. třídy dorostu. První zápas jsme prohráli ve Vávrovicích 3:7 a doma jsme sice vyhráli 6:4, ale tento výsledek na první místo nestačil a naši dorostenci skončili celkově druzí. Tuto soutěž hráli : Justka, Kája, Gabča, Max, Rosťa a Klárka.

08.05.2024 00:00

Na státní svátek 8.5.2024 jeli naši hráči, pod vedením Dany a Domči, na poslední okresní bodovací turnaj do Darkovic. Turnaje se zúčastnilio 31 hráčů, z našich Max, Rosťa, Klárka L., Maty a Eliška.

V šetičlenné skupině B skončil Max na PRVNÍM MÍSTĚ, Rostík byl TŘETÍ  a Klárka ČTVRTÁ.

Skupinu D VYHRÁL Maty

Eliška hrála v sedmičlenné skupině E a skončila TŘETÍ , což je super výsledek, protože to byla její první "okreska".

Na závěr turnaje bylo vyhlášení jednotlivých kategorií ze všech čtyř okresních bodovacích turnajů. Kategorii U11 bezkonkurenčně ovládl Max Lamžík, v kategorii U13 byl Max na druhém místě.

05.05.2024 00:00

V neděli v Havířově pokračovaly krajské přebory, tentokrát v kategorii U13. Přeborů se zúčastnilo 12 dívek a 19 chlapců. Za Děhylov jeli s trenérkami Danou a Maki : Max, Rosťa, Klárka L. a Eliška.