Novinky

Ukončení sezóny 2020

18.06.2020 11:25

V úterý 16.6. proběhlo tradiční ukončení sezóny na Tenisáku. Sešlo se 22 dětí, které soutěžily ve dvojicích a měly nachystané čtyři disciplíny (přenášení míčků, běh, kopání míčem na branku a opičí dráhu). Pátá dobrovolná disciplína byla potápětí na čas. Na konci bylo vyhlášení dvojic, na 3. místě se umístila dvojice Kačka F. s Míšou F., na 2. místě Péťa L. a Lenka L., vítězi se stala dvojice Sebík B. a Justka S. Potápění vyhrála mezi dětmi Gača F. a mezi dospělými náš trenér Péťa S. Letošním nejoblíbenějším hráčem oddílu byla zvolena Justka, všichni hráči i trenéři o tom hlasovali. To, ale nebylo všechno! Byla udělena zvláštní cena pro Adama Š. Na závěr dne proběhlo tradiční opékání párků. Nikomu se ještě nechtělo domů, a tak si ještě mezi sebou zahrály vybíjenou. Přišli i dospělí hráči, a tak se se sezonou rozloučil celý oddíl společně.

Děti dostaly sladké odměny od našeho sponzora Tesco - Český Těšín. Tímto bychom chtěli našemu sponzorovi poděkovat za celoroční dary. 

Tešíme se na vás na soustředění! Přejeme pěkné prázdniny a děkujeme za vzornou reprezentaci po celý rok.:)

Holky vyhrály OP.II dorostenců!

06.06.2020 14:56

Proběhlo dvoukolové finále OP.II třídy dorostu mezi TJ Sokol Děhylov B a TJ Dubina Větřkovice. Naše děvčata ve složení Míša, Kačka Sára a Justka v prvním kole po boji vyhrály 6:4 na domácí půdě. Odveta se odehrála na půdě hostů, děvčata opět hrála ve stejném složení. Tentokrát zápas vyhrály 7:3 a staly se absolutními vítězi souteže. 

Pohár a medaile jim předal Radek Mohelník.

Holkám gratulujeme a přejme spousta úspěchů do nové sezóny.

 

Opět na scéně

20.05.2020 13:37

My už poctivě makáme s našimi hráči již druhý týden. Začali jsme po malých krůčcích. Hráli jsme jen hodinu a půl a vraceli se pomalu do formy. Nyní začínáme hrát třetí týden a na našich hráčích nejde poznat, že by byla nějaká pauza.

Nyní už začíná hrát i přípravka, doufáme, že jim to půjde tak skvěle jako našim starším hráčům.

Okresní soutěž 1. třídy a divize žen

12.03.2020 10:13

Včerejším dnem pro náš oddíl skončila okresní soutěže 1. třídy. Ve složení Péťa, Luki, Didi a Páťa. Ti si vybojovali v této soutěži 1. místo! Celkem si zahráli

proti 9 týmům dvojkolovým způsobem. Od druhého místa je dělil veliký náskok desíti bodů. Gratulujeme k výhře!

 

Divize žen tak jako borci v okrese 1. třídy vybojovaly krásné 1 místo! Holky si zahrály proti třem týmům ve čtyřkolové bitvě. Náš tým reprezentovaly Barča, Nela, Maki, Sabča, Petra, Sára, Justka, Míša a Kačka. Všem slečnám gratulujeme a děkujeme za krásnou reprezentaci klubu!

Další výhra v 1.lize žen

29.01.2020 20:05

V sobotu holky Kiki, Didi a Páťa v 1.lize žen vybojovy své další vítězství! Jako poslední v souteži porazily čtvrté Brno 6:4. V tomto zápase bodovaly Páťa 3 a Domča 2 body a společně vyhrály čtyřhru. Holky sbírají své důlěžité body na záchranu v této soutěži. Držte jim palce ať se to podaří.

První výhra v 1.lize žen!!!

11.01.2020 15:21

Dnes naše děvčata (Didi, Kiki a Páťa) porazila SK Svinov, a dostanou první body za výhru. Vyhrály po velkém boji 6:4, Kiki přispěla jedním bodem, Didi a Páťa vybojovaly dva body a podařilo sem jim vyhrát čtyřhru 9 v pátem setu. 

Podrobnější výsledky najdete zde:stis.ping-pong.cz/zapis/svaz-420000/rocnik-2019/soutez-3626/utkani-353879

Barča, Justka a Sára se vydaly na první BTM v novém roce

05.01.2020 16:11

Barča hrála kategorii starších žákyň v divizi A. Byla nalosovaná hned do první skupiny, kde proti ní stály soupeřky Sommerová H., Jungwirtová A., Čížová T. Se Sommerovou prohrála 0:3, a s oběma bohužel po velkém boji 2:3. Spadla do útěchy, kde prohrála další souboj proti Kmoníčkové 1:3.

 

Justka se Sárou hrají kategorii nejmladší žákyně. Justka ve skupině vyhrála dva zápasy a přesto nepostoupila do hlavní skupiny o jeden set. Zadařilo se jí v útěše, a to tak že ji celou vyhrála!

Sára ze skupiny postoupila do hlavní soutěže. Tam si uhrála 5-8 místo.

Holky spolu odehrály také soutěž čtyřher a umístily se na 3. místě. 

 

Úspěšný konec první půlky sezóny

23.12.2019 21:01

Naším týmům se v první půlce dařilo výborně. Podrobnější výsledky najdete zde: stis.ping-pong.cz/oblast/svaz-420806/rocnik-2019

 

Soutěž mužů okres Opava:

1. třída - 1. místo

2. třída - 2. místo tým C, 7. místo tým B

3. třída - 5. místo

 

Soutěž dorostenců:

1. třída - 5. místo

2. třída B. - 1. místo

 

Divize žen MS kraj - 1. místo

 

1. liga žen - 10. místo

Vánoční turnaj

23.12.2019 16:44

Ve čtvrtek proběhl náš tradiční Děhylovský vánoční turnaj. Zúčastnilo se ho 15 dětí a turnaj odehráli na mini stolech a bojovali v pěti sportovních disciplínách. Děti v přípravce potom s trenérkami Kiki a Maki hráli na stole svůj turnaj. V přípravce zvítězila Mariska a ve straších vyhrála Míša. Zapojili se do hry na mini stolech i rodiče a turnaj vyhrál pan Lumír. 

Pro každého čekala hodnotná cena od naše sponzora Tesco Český Těšín, moc děkujeme za krásné dárky pro naše děti!
 
Po dětském vánočním turnaji čekal turnaj dospělé. Ti už hráli na normlaních stolech ve dvojicích. Vyhrála ho dvojice Barča a Gasy.
Záznamy: 1 - 9 ze 531
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>