V neděli 19.8. 2018 začal jubilejní desáty ročník soustředění v Darkovicích. Zůčastnilo se ho 36 dětí z několika oddílů a 11 trenérů (licence B, C, D), kteří poskytli dětem prvotřídní servis. O stravu se staral personál v místní restauraci a Saša s Liborem. Nesmělo také chybět naše oblíbené psí komando.
Děti se tradičně  rozdělili děti do čtyř komand pod vedení Páti, Lukiho, Evči a Marka. Komanda podporovali trenéři Didi, Maki, Nelča a Sabča.
Hned večer proběhly sportovní soutěže o první boody, jak do komand tak do "zlatého dítěte", které je vyhlašováno na každém soustředění.

 

 

A od pondělka to začalo v plné síle. Hráči byli rozděleni do dvou skupin (A,B) a začalo se s tréningem a s fyzičkou. Večer dále probíhaly soutěže do komand a po večeři byly tradiční turnaje v pexesu. To vše od pondělí do středy.

Čtvrtek je vždy zvláštní, je to vlastně poslední celý den soustředění. Dopoledne všicni běží tzv. dvanáctiminutovku, potom lehký tréning, po obědě koupaliště a večer vyhodnocení celého kempu.  Letos si komando nejlépe "namíchal" Lukáš, jehož komando vyhrálo. A Zlaté dítě ? Vyhrál hráč Darkovic Jonáš Mrázek. Po tradiční pizze na večeři se poslaly k nebi lampióny štěstí a malým ohňostrojem byl desátý ročník ukončen.

V pátek se již uklízelo a balilo, do toho se hrál turnaj dvojic a čekalo se na rodiče až si po obědě přijedou pro své děti. Všem účastníků děkujeme za vynikající atmosféru, za dobré výkony a za to, že se našeho kempu účastnili. Těšíme se na další akce. Všechny fotografie najdete po kliknutí na odkaz v úvodu celého webu.