2019

 

 

 

 

 

V neděli 18. srpna jsme odstartovali již jedenáctý ročník pingpongového kempu v Darkovicích. Letošní ročník byl jiný v tom, že jsme měli poprvé za jedenáct let 42 dětí. I s tak velkým počtem to naši trenéři zvládli naprosto dokonale. Děti byli rozděleny na dvě skupiny a to do skupiny A, B aby jim mohla být poskytnuta maximální trenérská péče. A byli to trenéři s licencí B Péťa s Danou, s licencí C Didi, Kiki, a s licencí D Nelča, Kuba, Maki, Sabča, Michal, Radek a pomocní trenéři Milan a Karel. A nesmíme zapomenout na dva nejdůležitější lidi, a tím jsou Saša s Liborem, kteří se nám starali o jídlo. Všem moc děkujeme! 

 

Nedělní program začal tím, že si vedoucí komand (Páťa, Evča, Majda a Lukáš) vybrali k sobě děti. Pak měli nachystané disciplíny ve kterých proti sobě soupeřili. Děti se okamžitě skamarádili a neměli problém povzbudit své komando. S komandy se také odstartoval boj o Zlaté dítě. Den se ukončil promítáním filmu Raubíř Ralf a tradiční večeří (párky).

V pondělí začal již tréning stolního tenisu a fyzické testy. Takto to probíhalo až do středy. Večer byl vždy zakončen soutěžemi v komandech a tradičním pexesem. Čtvrtek byl pro všechny náročný jelikož se běžela dvanácti minutovka a potom ještě "Milanovy schody". Volnější odpoledne bylo pro skupinu B, kteří si šli zaplavat a skupina A hrála turnaj. Od šesti hodin proběhlo závěrečné vyhlášení a ukončení celého soustředění. Večer nesmělo chybět vypouštění lampionů štěstí a diskotéka.

 

V pátek se odehrál turnaj dvojic, kde si hráči ze skupiny A losovali hráče ze skupiny B. Po obědě bylo vyhlášení turnaje dvojic a shrnutí celého kempu. Péťa poděkoval všem spolupracovníkům a všem účastníkům soustředění a všichni jsme se rozloučili s Evčou Pokornou z Vyššího Brodu. A přivítali jsme Páťu a Lukáše mezi mladé trenéry pro příští sezónu.

 

Letošním Zlatým dítětem se stala Kačka Fajkusová, na 2. místě byla Míša Fenková a na 3. místě Eliška Jarošová. Komanda vyhrálo družstvo od Lukáše, na 2. místě, o pouhých třicet bodů, skončilo družstvo Majdy. Na 3. místě družstvo od Evči a na bramborovém místě Pátino družstvo. 

 

Všem děkujeme a těšíme se na příští rok.