6. KBTM v Návsí

31.01.2024 07:59

Na šestou Krajskou bodovačku tentokrát jeli Tedy, Justka, Kačka, Max, Klárka, Gabča, Rostík, Klárka H. a Kája. Na této bodovačce se našim hráčům obzvlášť dařilo.

Tedy hrál v divizi A, ze základní skupiny se mu podařilo postoupit a tak hrál o 1-8. místo. Nakonec se umístil na 5.místě.

Klárka H. hrála v divizi B, ze základní skupiny také postoupila a hrála o 1-8. místo Klárka pořádně zabojovala a postoupila do vyšší divize z 1.místa.

Justka, Gabča a Kačka hrály v divizi C. Justka s Gabčou hrály také o 1-8. místo. Justka si vybojovala 3.místo a jen o kousek ji utekl postup do vyšší divize. Gabča se umístila na 6.místě. Kačce se nepodařilo postoupit z první skupiny a tak hrála o 9-16. místo. Nakonec se umístila na 10.místě.

Kája s Maxem hráli v divizi D. Oba postoupili z první skupiny a hráli o 1-8. místo. Kajce se podařilo vyhrát celou divizi a postupuje do divize C. Max skončil těsně za ní na 3.místě.

Klárka s Rostíkem hráli v divizi E, jim se bohužel nepodařilo dostat z první skupiny a tak hráli o 9-16. místo. Klárka skončila na 14. místě a Rosťa na 15. místě.

Všem moc děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu a držíme palce v dalším utkání :).