2 turnaj v DDM Majerová

09.11.2013 12:58

V sobotu proběhl druhý letošní turnaj v DDM Marie Majerové. Na turnaji byla rekordní účast 40 startujících ve všech 3 kategoriích, z toho 10 členů měla výprava našeho oddílu!!!

Ve věkové kategorii 6-8 let jsme měli 6 hráčů, bohužel do finálové skupiny postoupil pouze jeden, a to Adam Šablatura, který pak sám bojoval za čest a slávu našeho oddílu a za předvedený výkon mu ještě jednou děkuji, celkově skončil na pátém  místě z 13 účastníků.

Ve věkové kategorii 9-12 let  hrálo 20 dětí, zde jsme měli 2 hráče, Patricii a Lukiho. Oba zahráli velmi dobře a postoupili do finálové skupiny, kde bohužel Luki již nehrál, protože musel na klavírní koncert. Patricie skončila na 5 místě jako Adam o kategorii níže.

V nejstarší kategorii 13-15 let jsme měli dva hráče, a to přesto že Adamovi je 12 a Kubovi 11. S ohledem na jejich výkonnost jsme je nechali hrát s nejstaršími a kluci nám udělali radost. Kuba turnaj vyhrál a Adam skončil na třetím místě, což pro něj znamenalo první turnajovou medaili!!!

Všem děkuji za vzornou reprezentaci Sokola.