Baráž o 2 ligu žen - odveta

06.04.2016 23:44

Dnes se v naší herně konala odveta baráže o 2 ligu žen proti Frýdlantu nad Ostravicí. Na toto utkání se přijel podívat i ředitel extraligy pan Miroslav Henžel.

První zápas jsme na půdě soupeřů prohráli 3:7.

Pod vedením Petra Synka a Dany Harvánkové dnes opět bojovaly Kristýna Synková, Markéta Synková, Sabina Fronová a Patricie Segetová.

Soupeřky nastoupily pod vedením Hany Bartošové a Hyňka Daňy také ve stejné sestavě jako v pondělí a to Andrea Daňová, Barbora Daňová (obě hráčky prvoligového CDU sport Ostrava), Eliška Rozkydalová a Tereza Kurajská.

Do 4hry nastoupily proti sobě Maki se Sabčou a Andrea s Eliškou. Děvčata tentokrát na Frýdlantskou dvojici nestačily a podlehly 0:3 (-11,-8,-7).

Maki pak hrála proti Terce a vyhrála 3:1 (-4,5,4,8) a oplatila ji tak pondělní porážku 2:3.

Kiki svedla velkou bitvu proti s Andreou, ze které nakonec odešla poražena 2:3 (-4,10,11,-9,-9) a naopak Andrea vrátila Kiki porážku 3:2 z Frýdlantu.

Páťa nastoupila nejprve proti Barboře a i tentokrát odešla poražena 0:3 (-6,-7,-7), v prvním zápase prohrála 1:3.

Kiki v dalším zápase porazila Terku 3:1 (-9,9,7,9), přičemž ve Frýdlantě ji podlehla 1:3.

Maki v dalším zápase nestačila na Barboru a prohrála 0:3 (-5,-8,-8), přičemž v prvním zápase prohrála 1:3.

Když již bylo vše rozhodnuto, Frýdlant střídal Andreu za Elišku, která se na úvod střetla s Páťou, která po dvou prohraných setech dokázala zápas pečlivou hrou otočit a vyhrála 3:2 (-10,-8,8,11,8).

Kiki pak nastoupila proti Barboře, se kterou ve Frýdlantě svedla pětisetovou bitvu, kterou prohrála 2:3 a prohrála i dnes a to 1:3 (3,-9,-6,-7).

Páťu v našem týmu vystřídala Sabča a utkala se s Terezou. Po dvou prohraných setech ve třetím setu za stavu 1:6 zavelela k obratu a další dva sety vyhrála, v rozhodujícím setu však na Terezu již nestačila a prohrála 2:3 (-9,-7,9,11,-6).

Maki nakonec podlehla Elišce 1:3 (-8,10,-9,-10).

I odvetu tak naše jako lvice se bijící holky prohrály 3:7.