Baráž o 2 ligu žen

04.04.2016 23:02

Dnes se náš tým vydal do Frýdlantu nad Ostravicí k utkání baráže o 2 ligu žen.

Pod vedením Petra Synka a Dany Harvánkové bojovaly Kristýna Synková, Markéta Synková, Sabina Fronová a Patricie Segetová (na fotce zleva).

Soupeřky nastoupily pod vedením dvou bývalých reprezentantek - legendární Marie Hrachové a Hany Bartošové ve složení Andrea Daňová, Barbora Daňová (obě hráčky prvoligového CDU sport Ostrava), Eliška Rozkydalová a Tereza Kurajská (na fotce zleva).

Na úvod nastoupily proti sobě ve 4hře Maki se Sabčou proti Andrei s Eliškou. Po nepodařeném začátku se holky chytly až ve třetím setu a od stavu 3:6 začaly hrát konečně svou hru, dotáhly zápas do pátého setu, kde nejprve Dana vzala timeout za stavu 9:10, soupeřky pak za stavu 13:12 pro nás. Po veliké bitvě, kdy se matchpoint přeléval z jedné strany na druhý, nakonec naše holky utkání vyhrály 3:2 (-3,-9,8,8,16). Po 4hře nastoupily holky k zápasům jednotlivců. Kiki nejprve prohrála s nepříjemně hrající Terezou 1:3 (9,-1,-7,-10) a Maki s Andreou 0:3 (-7,-10,-8). Dále prohrála i Páťa nad Barborou, kdy Páťa vlétla do utkání jak uragán a nad hráčkou s bohatými zkušenostmi z první ligy vyhrála první set, poté však již Barbora nepřipustila další překvapení a Páťa tak prohrála 1:3 (8,-7,-6,-9). Jiskřičku naděje pro náš tým pak vykřesala skvělou hrou Kiki, když v pětisetové bitvě porazila Andreu 3:2 (-6,10,8,-10,7). Na vedlejším stole pak rozehrála svůj koncert naše nejmladší hráčka (za dva týdny ji bude 12 let) Páťa a srovnala stav utkání na 3:3, když porazila Terezu 3:2 (7,-9,4,-8,10). Maki pak hrála proti Barboře a napodobila Páťu, když vyhrála první set, další tři však již byly pod taktovkou zkušenější soupeřky a Maki prohrála 1:3 (9,-9,-6,-8). Nejzkušenější hráčka Frýdlantu Andrea Daňová pak nedovolila žádné překvapení a porazila Páťu 3:0 (3,8,9). Za stavu 3:5 šly hrát Kiki a Maki. Kiki v pětisetové bitvě podlehla Barboře 2:3 (-6,7,7,-4,-8) a Maki také v pětisetové bitvě nestačila na Terezu a prohrála také 2:3 (9,-9,7,-5,-10).

Toto utkání jsme tak prohráli 3:7, ale děvčata se rvala jako lvice a jak vidno z výsledků jednotlivých zápasů, mohli jsme jet domů s remízou.

Odveta se hraje ve středu 6.4. od 17 hodin v KD Děhylov a tímto vyzýváme všechny naše fanoušky – vemte trubky, bubny, řehtačky, transparenty, pořádně nalaďte hlasivky a přijďte naše holky povzbudit do této veliké bitvy, která nemá v Děhylově obdoby.

fotogalerie