III. BTM Liberec a Jablonec U19,U17,U15,U13

26.11.2023 18:30

O víkendu 25.-26.11. proběhla další republiková bodovačka v Liberci a Jablonci. Naši hráči jeli v sestavě Tedy, Justka, Kája, Klárka H., Klárka L. a Max pod vedením dvou trenérů Dany a Péti.

Kategorii U13 hráli Max a Klárka L. Max hrál ve skupině A, nepostoupil ze skupiny a hrál útěchu. V útěše vyhrál 2.kola a skončil 5-8. Klárka hrála skupinu B, vyhrála jeden zápas a nešťastně prohrála po bitvě 2:3 9 v pátem setu a nepostoupila do hlavní soutěže.

Justka s Kájou hrály v kategorii U15. Justka hrála ve skupině A, spadla do útěchy a vypadla v prvním kole. Kája hrála ve skupině B, vyhrála jeden zápas a po boji o postup do hlavní soutěže prohrála 2.3 9 v pátem setu.

Klárka H. hrála v kategorii U17 a hrála ve skupině A. Ve skupině vyhrála jeden zápas, ale bohužel na postup to nestačilo. V útěše vypadla v prvním kole.

Kategorii U19 hráli Tedy, Klárka H., Justka a Kája. Tedy hrál ve skupině B, postoupil ze skupiny z 2.místa a bohužel vypadl v 2.kole.

Všechny holky hrály ve skupině B. Klárka H. postoupila ze skupiny a vypadla v prvním kole. Justka i přes vyhraný zápas nepostoupila ze skupiny. Kája měla velmi těžkou skupiny a nepodařilo se ji postoupit.