Republiková bodovačka v Ostravě a Havířově

04.11.2022 14:49

Dalšího republikového turnaje v Ostravě a v Havířově se zúčastnili Luki, Tedy, Páťa, Barča, Kája, Sára a Justka.

Kategorie U19 - Luki hrál divizi A, ve skupině vyhrál jen jeden zápas a skončil na 3. místě ve skupině což znamená, že pokračuje dále v útěše. V utěše se umístil na 3. místě. Ve čtyřhre vypadl hned v prvním kole se svým parťákem Vitáskem.

Tedy hrál v divizi B, bohužel se mu na tomto turjani moc nedařilo, prohrál všechno v první skupině a tím pro něho turnaj skončil.

Páťa hrála v divizi A, ze skupiny spadla do útěchy, kde prohrála hned v prvním kole. Ve čtyřhře vypadla hned v prvním kole se svou parťačkou Holubovou.

Barča hrála v divizi B, ze skupiny postoupila z 2. místa a bojovala a postup do divizi A. To se ji povedlo, jelikož skončila na krásném 2. místě! Na dalším turnaji si společně s Páťou zahraje divizi A.

Kategorie U17 - Sárka hrála v divizi B, ze skupiny postoupila z 2. místa, a pak vypadla v druhém kole.

Justka také hrála v divizi B, bohužel ze skupiny nepostoupila.

Kategorie U15 - Justka hrála v divizi A, ze skupiny nepostoupila a bude hrát útěchu. První kolo vyhrála 3:1 a v druhém kole prohrála 0:3. 

Sára hrála v divizi B, vyhrála svou skupinku a jde do bojo o postup do divizi A. Sárka se probojovala mezi 4 nejlepší a dostala se tak do vyšší divize A. Umístila se na 3.-4. místě.

Kája také hrála v divizi B, ve skupině skončila na 2. místě a tak bude bojovat o postup do vyšší divize. Nakonec to ale nevyšlo, a Kája končí v druhém kole.