Ukončení sezóny
28.06.2026 17:01
Proběhlo naše tradiční ukončení sezóny na Tenisáku. Jak to probíhalo? První si děti ve dvojicích šli zasoutěžit v pěti disciplínách - přenášení míčků, běh od branky k brance, opičí dráha, kop na branku a hod tenisákem. Po skončení sportovních aktivit dobrovolníci soutěžili o nejlepší "potápku" a na závěr si společně opekli špekáčky. Nechybělo tradiční vyhlášení o nejoblíbenějšího hráče, kterým se letos stal Radim.
Děkujeme všem hráčům, trenérům i sponzorům.
Poděkování také patří Tesco Český Těšín za dodání dobrot na veškeré akce.
Těšíme se na vás v nové sezóně.

