Novinky

12.09.2015 19:06

Podrobné výsledky zítra večer.

12.09.2015 11:55

Lukáš zcela suverénním způsobem vyhrál základní skupinu a jako nenasazený postoupil do hlavní soutěže.

08.09.2015 20:06

Dnes dorazily trika na novou sezónu.

Na tréninku žactva byla předána nová trika, zbytek je k vyzvednutí u Petra, nebo Dany.

Poprvé se v nich představí naši reprezentanti na víkendové republikové bodovačce v Praze.

A jak nám to v nich sluší vidíte na fotkách níže :-)

06.09.2015 11:08

Tento víkend se ve Vlašimi koná výber talentované mládeže ČAST, jehož se účastní i 3 účastnice našeho kempu. Naše Kája Synková, Darkovická Majda Kalvarová a Bolatická Barča Straková.

Více v článku ČAST

02.09.2015 17:07

Tréninky

Po: dohlásíme, čekáme na sdělení ůřadu, ale pravděpodobně 19-21 dospělí a dorost

út: 15-17 přípravka, 17-19 žactvo, 19-21 dospělí a dorost pokud není zápas

st: 16-18 vybraní talentovaní  žáci

čt: 15-17 přípravka , 17-19 žactvo, 19-21 dospělí a dorost pokud není zápas

pá: 17-21 volně dle výběru kterýkoliv člen oddílu pokud není zápas

tréninky předpřípravky začnou od 15.9., dle rozvrhu trenérky Kristýnky v úterky od 15 do 16.20

Zápasy

Děhylov A - út 19hod

Děhylov B - út 19 hod

Děhylov C - pá 19hod

Děhylov D - pá 17 hod

Žáci mají termíny zápasů v době tréninku, stavíme letos poprvé 3 družstva, dvě v OP I a jedno v OP II, tedy poprvé v historii oddílu 7 družstev v dlouhodobých soutěžích !!!

Veškeré soutěžní zápasy a turnaje najdete v termínovce

Poplatky

předpřípravka 400 Kč na pololetí a 50 Kč Sokol na rok

přípravka a žáci 600 Kč na pololetí a 50 Kč Sokol na rok

dorost a dospělí 1000 Kč na rok a 100 Kč Sokolské na rok

zájemci o trénink mimo členy oddílu 1000 Kč na sezónu

Platba v hotovosti Petrovi Synkovi, nebo Daně Harvánkové, případně na účet 377072653/0300, do zprávy pro příjemce zadejte jméno člena.

Pomůcky

Tréninkové míčky, stoly a síťky jakož i činky, ohrádky aj jsou v kumbálu, tréninkové míčky – nalevo jsou plasty a napravo celuloid.

Míčky na zápasy viz. skříňky na šatně.

Joola ***plast - dospělí tým B a D, žáci tým A a B.

Yasaka ***celuloid - dospělí tým A a C, žáci tým C.

Skříňky na šatně

Horní vlevo – trenéři

Horní vpravo – novinka – hrnky, kafe, čaj, rychlovarná konvice na občerstvení pro členy a hostující hráče

Spodní vlevo – potřeby pro děti

Spodní vpravo – propisky, zápisy, soutěžní míčky

Další informace u vedoucího klubu Petra Synka na 607775221

20.08.2015 23:31

Dnes byl po fyzické stránce náročný den. Dopoledne se běžela  12minutovka, kterou jako každý rok vyhrála Maki a odpoledne se vybíhaly schody, kde zvítězila Sabča.

Celý den probíhal i trénink stolního tenisu a odpoledne byla procházka k jezírku, kde se všichni osvěžili.

Před večeří byly uzavřeny celokempové soutěže a proběhlo jejich vyhlášení.

Vítězem v turnaji pexes se stál tým pod vedením Nely, druhé bylo Adamovo komando, třetí Makiné a poslední skončil tým Sabči.

V komandech si palmu vítězství odneslo komando které Vedla Maki, druhý skončil tým Adama, třetí tým Sabči a poslední Nelino komando.

Zlatým dítětem se stala Majda před Maki a Barčou, kdy se bojovalo až do samého závěru a rozdíly byly minimální (141,139 a 138 bodů)

Vítězům gratulujeme.

Po vyhlášení následovala večeře, kdy jako tradičně byla pizza. Večer ještě čekala na účastníky diskotéka.

Zítra dopoledne proběhne ještě závěrečný trénink a odpledne bude letošní kemp ukončen.

Sledujte náš web a facebook, v příštích dnech zveřejníme obsáhlou fotogalerii a videa.

19.08.2015 23:18

Dnes ve fyzičce vyhrála již podruhé Sabča, před Maki s Majdou. Holky se denně umísťují na prvních třech místech.

V komandech vyhrál tým Adama před Maki, Nelou a poslední po včerejším vítězství Sabčiné komando, i díky kapitánčině indispozici. Tím se boj o vítěze celokempových komand zdramatizoval.

Večer pokračoval turnaj v pexesu.

18.08.2015 21:48

Na dnešní kemp dorazila vzácná návštěva. Přímo z Topolčan, kde se konal 23. ročník mezinárodní soutěže mládeže ve stolním tenisu SATELITE TOUR přijeli její dva vítězové, oba několikanásobní účastníci našeho kempu. Franta Onderka se stal vítězem v kategorii starších žáků, Gabča Štěpánová vyhrála spolu s Katkou Čechovou a Janou Vašendovou (další z účastnic našeho kempu) soutěž družstev, Gabča navíc mezi staršími žákyněmi byla třetí.

Třetím dnem pokračoval náročný program kempu. Dopoledne opět probíhaly testy (vějíř, švihadlo, předklon, reakce). Odpoledne bylo ve znamení her a soutěží zdatnosti.

Za zelenými stoly skupina mladších trénovala zásobník na forehand, ti starší kombinace na první spin.

Dnešní celokempovou soutěž komand ovládlo komando Sabči, před komandem Maki, Adamovým komandem a komandem Nely.

Večer pokračoval turnajem v pexesu.

17.08.2015 21:41

Dnes probíhahaly fyzické testy - švihadlo, lehsedy, 50m sprint a hod medicimbalem.

Za stolem se malí učili pink a ti starší, kteří po dlouhé pauze drželi v ruce raketu si zkusili vše.

V soutěži komand dnes vyhrálo komando Maki, druhé bylo Sabčine, třetí Adamovo a poslední bylo dnes komando od Nely.

Večer se rozehrál velký turnaj v pexesu.

Záznamy: 424 - 432 ze 638