Novinky

16.06.2022 00:00

Dnes, 16.6.od 16:00 hodin proběhlo tradiční ukončení sezóny. Děkujeme obchodu Tesco Český Těšín za sponzorský dar.

Tentokrát nám počasí nepřálo a tak rozloučení probíhalo jinak než v minulých letech. Nejdříve byly hry v klubovně, potom se opékaly párkya nakonec tradiční disciplíny ve dvojicích, které určili trenéři. Na konci bylo slavnostní vyhlášení - soutěž ve 4 discilínách vyhrály Sára s Justkou, na druhém místě byla Gabča s Kájou H. a na třetím místě se umístila dvojice Rostík a Kája S. Zvlášť se hodnotilo tzv.potápění, kde jde o výdrž. To vyhrála Gabča.

Na závěr hlasovali všichni trenéři a hráči o nejoblíbenějšího hráče oddílu TJ Sokol Děhylov a vyhlášení se uskuteční na soustředění v Darkovicích.

07.06.2022 10:59

Naši dorostenci (Justka, Míša,Kačka a Adam) se dostali do turnaje play-off. Turnaj si zahrály čtyři družstva TJ Sokol Vávrovice B, FIT Sports Club, TJ Jiskra Jančí a TJ Sokol Děhylov.

V prvním zápase se utkali s týmem FIT Sports Club, naši borci vyhráli 6:4 po napínavé bitvě a zajistili si postup do finále.

Ve finále hráli proti týmu TJ Sokol Vávrovice B. Bohužel jim nestačili síly a prohtáli těsně 4:6 a umístili se na krásném 2. místě.

Gratulujeme! :)

01.06.2022 17:55

Naši nejmladší odehráli celoroční turnaje na DDM Poruba.

Max vyhrál kategorii 6-8 let.

Rostík ovládl kategorii 9-12 let a Mariska byla na 2. místě.

Všem moc gratulujeme a držíme palce v nové sezóně.

30.05.2022 11:15

Barča jela na Mistrovství České republiky do Vlašími.

V prvním kole šla na soupeřku Čákorovou, bohužel na ni nestačila a prohrála 1:4 na sety.

V útěše vyhrála první kolo proti Sobotíkové 3:0 a pokračovala dále. O postup do semifinále hrála proti Slámové a prohrála 1:3, umístila se tak na 5-8. místě v útěše.

Soutěž čtyřher odehrála s Novohradskou a po velkém a napínavém boji holky prohrály 2:3. V mixu Barča hrála s Vitáskem D. a ani tam se jim nepodařilo urvat kov, prohráli 1:3.

15.05.2022 21:07

Také o tomto víkendu se v Havířově konalo Mistrovství České republiky, tentokrát v kategoriích U13 a U21. My jsme měli želízka v ohni v U13 a to Sáru a Justku. Obě hrály dvouhry, čtyřhru a mix.

Ve dvouhře hrály obě dvě hlavní soutěž a dostaly se do druhého kola, Justka výhrou 3:0 nad Čápovou a Sára výhrou 3:1 nad Ferbasovou. Poté obě prohrály a umístily se na 9-16 místě.

Ve čtyřhře měly první kole volné, ve druhém vyhrály 3:0 a v boji o medaili prohrály po boji a mečbolu 2:3. Skočily tedy na 5-8 místě.
V mixu hrála Sára s Olejníkem z Havířova a skončili na 5-8 místě. Justka hrála s Balvarem z Havířova a skončili 9-16.
07.05.2022 20:59

O tomto víkendu (7.5. a 8.5.2022) se konalo v Havířově MČR U19. Tohoto turnaje se od nás zúčastnil pouze Lukáš, který hrál kvalifikaci, kde vyhrál oba zápasy a postoupil do hlavní soutěže. Tam vypadl v prvním kole s nasazeným Kadlecem z Ostravy KST.

Touto prohrou spadl do útěchy B, kterou skončil v prvním kole 1:3 se Zachardou z TTC Elizza Praha.

01.05.2022 19:33

Poslední dubnovou sobotu a první květnovou neděli se v Havířově konaly krajské přebory kategorií U19 a U13. Z našeho oddílu se účastnili Lukáš, Barča, Míša, Sára, Justka a Gabča.

V sobotu si Barča vybojovala stříbrnou medaili. Všechny hráčky na prvních třech místech měly jednu prohru a rozhodovaly tedy sety. Po přepočtu setů první skončila Kristýna Bajgerová, druhá Barbora Straková a třetí Lucie Juchelková. Míša skončila na šestém místě a Lukáš skončil mezi devátým a desátým mísem.

V neděli hrály Justka, Sára a Gabča a Sára skončila na druhém místě po prohře těsně 2:3 s Natálií Knopovou. Justka po prohře se Sárou také 2:3 skončila na třetím místě, Gabča skončila na desátém místě.

Výsledky na následujících odkazech :

Moravskoslezský svaz stolního tenisu - Mládež - Sezóna 2021/2022 - Krajské přebory mládeže - Krajské přebory mládeže MSSST 2022 - U19 Havířov

Moravskoslezský svaz stolního tenisu - Mládež - Sezóna 2021/2022 - Krajské přebory mládeže MSSST 2022 - U13 Havířov

24.04.2022 17:21

V sobotu 23.4.2022 se v hale TJ Darkovice konal 3. OBTM okresu Opava. Turnaje se zúčastnilo celkem 24 dětí. Naše Míša F. získala 3 místo. Z dalších hráčů našeho oddílu se účastnili : Kačka F., která vyhrála skupinu B a zajistila si tak postup do skupiny A na příští, poslední "bodovačce". Gábinka skončila ve skupině B na třetím místě.

Závěrečný turnaj mládeže okresu Opava se bude konat 21.5.2022 opět v Darkovicích a proběhne zde celkové vyhlášení letošních bodovacích turnajů.

24.04.2022 16:55

O víkendu 23.4 a 24.4. 2022 se konalo MČR U15 v Plzni, na které byly nominovány z našeho oddílu dvě hráčky a to Klárka a Sára. Klárka (je to její kategorie) byla nominována z republikových bodovaček (byla mezi 24) a Sára se dostala o kategorii výše z krajských bodovaček.

Klárce se nedařilo a nevyhrála ani jeden zápas a Sára nakonec v útěše urvala jedno vítězství 3:2.