Novinky

Sára je našim novým Krajským přeborníkem. Justka skončila na 6. místě.

05.05.2019 14:32

V neděli 5.5. proběhl turnaj o Krasjkého přeborníka nejmladšího žactva v Karviné, kterého se zúčastily Justka se Sárou. Na turnaji hrálo 9 dívek.

Turnaj se odehrál skupinkovým systémem.

 

Sáře se dnes dařilo, vyhrála obě skupiny a za celý turnaj prohrála pouze set. Tím si získala titul Krasjkého přeborníka!

Justka v první skupince skončila třetí a dále hrála o 6-9. místo. Tam vyhrála všechno a umístila se na 6. místě.

 

Holkám gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.

Krajské přebory mladších žáků. Míša se umístila na 3.místě

05.05.2019 10:03

V sobotu 4.5. v Karviné proběhl turnaj Krajského přeborníka mladších žáků a žákyň.

Naši hráči se ho zúčastnili ve složení Míša Fenková, Sára Slavíková a Jakub Gasman.

 

Děvčata měly jen jednu skupinu pro sedm hráček. Hrála tedy každá s každou. V prvním zápase proti sobě nastoupily Míša se Sárou. Míša vyhrála 3:0. S bilancí 4:2 se Míša umístila na krásném 3.místě.

Sára s bilancí 3:3 se umístila na 4. místě. Její kategorie nejmaldší žákyně ji čeká v neděli 5.5.

 

Starších žáku bylo 15. Měli čtyři skupiny a dále turnaj pokračoval skupinkovým systémem. Gasy nepostoupil z první skupiny a proto hrál o 9-15 místo. Umístil se na 9. místě.

 

Míši gratulujeme ke 3. místu.

 

Páťa s Barčou o víkendu bojovaly na MČR starších žákyň a Děhylov získal 3 medaile !!!!!!!!!!!!

27.04.2019 13:42

Barča s Páťou o víkendu 27.4.-28.4. bojovaly na Mistrovství České republiky starších žákyň v Praze. 

 

Barča své první kolo vyhrála 3:1 proti Vrzalové a v dalším kole prohrála proti Pisárové 0:4.

Smíšenou čtyřhru hrála s Lukášem Slavíkem. V prvním kole vyhráli 3:2 proti Krůpová-Šorm a v druhém kole prohráli 0:3 proti Šíp-Pisárová.

Čtyřhru hrála s Míšou Dosedělovou. První kolo měly volné, v druhém kole narazily na dvojici Bártová-Zoubková a prohrály 9 v pátem setu.

Dále bude hrát útěchu B. Bohužel hned v prvním kole podlehla Vydrové 0:3.

 

Páťa v prvním kole porazila Masopustovou 4:0. V druhém kole šla na svou parťačku Evču Pokornou a porazila ji 4:1. O postup mezi 4 bude hrát proti Březinové Barči. Porazila ji 4:2 a o postup do finále bude hrát proti Hanákové. Dnes Páťa nestačila na Hanákovou a prohrála 2:4.

 

Smíšenou čtyřhru hraje s Janem Pisárem. První kolo měli volné a v druhém kole hráli proti Otáhal-Grimmerová a vyhráli 3:0. V dalším kole porazili Kmencl-Kmoníčková 3:0. Další zápas porazili dvojici Košťál-Hanáková 3:1 a o postup do finále budou hrát proti Pisárová-Šíp. Bohužel se jim nepovedlo postoupit do finále a prohráli 0:3.

 

Čtyřhru hraje se svou parťačkou Evčou Pokornou. Také měly první kolo volné, v druhém kole porazily Ďuláková-Loštáková 3:0. Ve třetím kole porazily Grimmerová-Bačinová 3:1. Holky o postup do finále porazily po velkém boji dvojici Hanáková-Březinová 3:2 9 v pátem setu. Ve finále se utkají proti Meškánová-Sommerová.

 

Páťa se tedy umístila v jednotlivcích na 3.místě, ve čtyřhře s Evčou Pokornou se umístili na 2.místě a ve smíšené čtyřhře s Janem Pisárem na 3.místě.

Gratulujeme a děkujeme oběma za vzornou reprezentaci našeho oddílu.

Barča vyhrála Krajské přebory starších žákyň, v dorostenkách byla třetí

07.04.2019 19:34

Barča strávila celý víkend ve Frenštátě pod Radhoštěm na turnaji Krajských přeborů. V sobotu 6.4. odehrála dorostenky. O Krajského přeborníka se utakolo devět děvčat. Z první pětičlenné skupiny postoupila z druhého místa. V druhé pětičlenné skupině o 1-5 místo porazila dvě hráčky. Umístila se na tedy třetím místě.

Krajský přebor starších žákyň se konal dne 7.4. také ve Frenštátě pod Radhoštěm. Dnes to pro Barču bylo lehčí, hrála totiž svou věkovou kategorii. Tak jako v dorostenkách se turnaje zúčastnilo devět dívek. Obě skupiny odehrála bez ztráty setu. Stala se tedy Krasjkou přebornicí.

Gratulujeme a děkujeme za krásnou reprezentaci klubu.

Okresní přebory Opavy nejmladších a starších žáků

01.04.2019 09:05

V dubnu proběhly Okresní přebory Opavy a naši hráči se zúčastnili. První si všichni záhrali ve skupině a dále se turnaj odehrál pavoukově. Holky měly vyjímku jelikož jich bylo málo, odehrály tedy jen skupinu.

 

Adam Šablatura v první skupině prohrál oba zápasy a skončil třetí ve skupině.

Petr Libscher vyhrál dva zápasy a umístil se na druhém místě ve skupině. V pavouku narazil na Gasmana, kterýho ho porazil 0:3. 

Jakub Gasman vyhrál všechny zápasy a umístil se na prvním místě ve skupině. V pavouku se utkal s Libscherem a vyhrál 3:0, dále porazil Peterka 3:1 a v semifinále prohrál s Vitáskem 0:3. O třetí místo se utkal se Slivkou a prohrál 0:3.

Sebastian Brežný vyhrál dva zápasy a umístil se na druhém místě ve skupině. V pavouku se potkal hned v prvním kole s Dzidou a prohrál 0:3.

 

Michaela Fenková odehrála čtyři zápasy. Vyhrála pouze jeden a umístila se na čtvrtém místě.

 

Justýna Synková také odehrála čtyři zápasy. Vyhrála dva zápasy a umístila se na krásném třetím místě.

Páťa na MČR dorostenek v Havířově

31.03.2019 13:44

V sobotu 30.3. proběhlo Mistrovství České republiky dorostenců a dorostenek v Havířově. Jednotlivci se hrály na čtyři vítězné sety, čtyřhry a mixy zůstaly stejně a to na tři vítežné sety.

Páťa byla nasazená do druhého kola hlavní souteže. Tam se potkala s Jiráskovou z Hradce Králové, tu porazila 4:0. Dále šla na nasezou dvojku turnaje a naší bývalou hráčku Gabrielu Štěpánovou, se kterou prohrála 1:4.  Tímto zápasem pro Páťu turnaj jednotlivců skončil.

 

Soutež mixů hrála s Janem Pisárem z Rakovníka. První kolo měli volné a v druhém kole porazili dvojici Kutifel-Nykodýmová 3:2. V dalším kole se utkali s Mynářem-Hanáková a bohužel na ně nestačili a prohráli 0:3.

 

Čtyřhru hrála s Markétou Doležalovou z Ústí. V prvním kole holky porazily dvojici Kacálková-Lošťáková 3:2. V dalším kole šly na nasazenou dvojici Hrabicová-Vašendová a prohrály 1:3.

Děkujeme Páti za vzornou reprezentaci našeho týmu.

Okresní přebory Opavy mladších žákyň/žáků

29.03.2019 20:18

Dne 29.3. proběhly v Darkovicích okresní přebory Opavy s vynikajícími výsledky pro naše barvy. Děhylov má 3 okresní přeborníky a to v žákyních Míšu Fenkovou  a ve čtyřhře mladších žáků Kubu Gasmana a Sebíka Brežného.

 

Kateřina Fajkusová vyhrála dva zápasy a ve skupině se umísila na druhém místě. V prvním kole porazila Kalvarovou K. 3:0, v semifinále porazila Jarošovou 3:1 a ve finále se utkala s Fenkovou M. a prohrála 2:3. Umístila se tedy na 2.místě.

Michaela Fenková vyhrála tři zápasy a umístila se na prvním místě ve skupině. V pavouku měla první kolo volné a v semifinále porazila svou sestru 3:0. Ve finále se utkala s Fajkusovou a porazila ji 3:2. Umístila se tedy na 1.místě.

Gabriela Fenková vyhrála jeden zápas a umístila se na druhém místě ve skupině. V pavouku v prvním kole porazila Hranitzkou 3:0, v semifinále šla proti své sestře a prohrála 0:3. O třetí místo se utkala s Jarošovou a prohrála 0:3.

 

Jakub Gasman ve skupině vyhrál všechny zápasy a umístil se na prvním místě ve skupině. Dále se hrálo pavoukově. První kolo měl volné, v druhém kole hrál proti Beinhauerovi a vyhrál 3:0, v dalším kole porazil Podlovského 3:0. O postup do finále prohrál proti Vitáskovi 0:3. O třetí místo se utkal s Černínem a vyhrál 3:0. Umístil se tedy na 3. místě.

 

Sebastian Brežný vyhrál dva zápasy a umístil se na druhém místě ve skupině. První kolo měl volné, v dalším kole porazil Kalvara M., o postup mezi čtyři prohrál s Vitáskem 0:3, který to nakonec celé vyhrál.

 

Všem blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezantaci.

 

Pozvánky na Memoriál Antonína Švarce

26.03.2019 22:36

Zde naleznete v souborech word pozvánky na Memoriál Antonína Švarce.

Svarc_STR_1_2019.doc (113152)  

Svarc_STR_2_2019.doc (33792)

Divize žen

26.03.2019 22:09

Naše děvčata odehrála divizi žen. Umístily se na krásném prvním místě bez porážky. Hrály ve složení: Maki, Kiki, Barča a Nelča.

Holkám gratulujeme!!:)

Výsledky naleznete zde: stis.ping-pong.cz/htm/soutez.php?id=3417&rocnik=2018&oblast=420105

Záznamy: 10 - 18 ze 508
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>