Novinky

23.09.2023 00:00

První krajská bodovačka mládeže v sezóně 23/24 byla v Havířově. Celkem se jí zúčastnilo 119 hráčů , z toho 95 chlapců a 24 dívek. Za náš oddíl byli Barča, Tedy, Justka, Kačka, Kája, Gabča, Klárka a trenérka Dana.

Bára skončila 3 v divizi A a Tedy 11 ve stejné divizi. Justka v divizi C skončila 8 a Kačka 10. Kája hrála D a skončila 11, Gabča E na 12 místě, Klárka divizi F 10.

Ve stejný termín jako krajská bodovačka se uskutečnil turnaj mládeže U11 v Praze. Tam jeli Max a Maty s trenérkou Didi.Max postoupil do hlavní soutěže druhý ze skupiny, vyhrál první kolo a vypadl v kole druhém po boji 9 v pátém setu. Skončil tedy mezi 9-16. Maty teprve sbírá zkušenosti a byl to jeho první velký turnaj. Hrál útěchu a prohrál v prvním kole 1:3.

20.09.2023 08:34

Na první bodovací republikový turnaj se vydali Tedy, Klárka, Kája a Justka. Hráli v kategoriích U19,U17 a U15.

Tedy v kategorii U19 hrál v divizi A. V první skupině bohužel nevyhrál zápas a spadl do útěchy. V útěše vyhrál první kolo a v druhém kole mezi šestnácti vypadl.

Klárka hrála v kategorii U17 v divize B. S přehledem porazila všechny své protihráčky a postoupila z 1. místa do divize A.

Justka hrála v kategorii U15 v divizi A. V základní skupině nevyhrála zápas a spadla do útěchy. V útěše se ji moc nevedlo a vypadla v prvním kole.

Karolka hrála v kategorii U15 v divizi B. V základní skupině vyhrála 2 zápasy a postoupila do hlavní soutěže. První kolo vyhrála 3:0 a v druhém kole vypadla mezi šestnácti.

03.09.2023 20:20

Max, Klárka a Maty si udělali výlet poslední prázdinový víkend do Prahy na Modřanskou Minipálku. Turnaj byl rozdělený na dvě části a to na stolní tenis a fyzické testy.

Max měl o víkendu výbornou formu a zvítězil jak ve stolním tenise tak i ve fyzických testech. Umístil se na celkovém 1. místě.

Klárka ve fyzických testech 3. místo, stolní tenis 4. místo, a celkově krásné 3. místo.

Maty ve stolním tenise vybojoval 5. místo a celkové umístění měl na 6. příčce.

02.06.2023 07:32

Páťa, Klárka a Barča odehrály Mistrovství České republiky družstev v kategorii U19. V prvním kole si lehce poradily s družstvem z Ústí n. Orlicí 3:0, v dalším kole dostaly nasezené hráčky z SK Dobré a prohrály 0:3. Turnaj však pro holky nekoskončil a bojovaly o 5-8. místo. Po velmi náročném a dlouhém zápase proti družstvu z Plzně. kdy holky vyhrály zápas 3:1 hrály o 5-6 příčku proti Praze. Tam to holkám už bohužel nevyšlo a prohrály 1:3. I tak je to, ale nádherný výsledek! :)

Holky gratulujeme!!!

18.05.2023 12:20

V Karviné se odehrály Krajské přebory kategorie U11 a naši hráči ve složení Max, Klárka a Rostík se ho jeli zúčastnit.

Max postoupil ze skupiny z 2. místa a hrál v další skupině mezi šesti. Tam si vybojoval krásné 3. místo.

Rostík postoupil ze skupiny z 3. místa a postoupil stejně jako Max do skupiny mezi nejlepších 6 hráčů. Skončil těsně na 4. místě.

Klárka hrála jen v jedné skupině, kdy bylo 8 děvčat. A vybojovala si krásné 5. místo.

05.05.2023 12:52

Klárka, Justka, Kačka, Kája a Gabča jeli do Frenštátu na Krajské přebory kategorie U17. Jak se jim dařilo?

Klárka v první skupině postoupila z 1. místa. V druhé skupině hrály holky také skupinu o 1.-4. místo. Klárka vybojovala krásné    2. místo.

Justka s Kačkou bohužel ze skupiny nepostoupily a hrály o umístění 5.-8. místo. Kačka se umístila na 7. místě                                    a  Justka na 8. místě.

Kajda z první skupiny nepostoupila a hrála o 9.-12. místo a skončila na 9. místě.

Gabča z první skupiny také nepostoupila a hrála o 13.-16. místo a skončila na 15. místě.

04.05.2023 18:33

V neděli proběhl boj o titul Krajského přeborníka  kategorii U19 v Havířově. Zúčastnilo se ho 7 našich hráčů - Justka, Kája, Páťa, Barča, Luki, Tedy a Gasy.

My si vezeme krésné tři medaile! Páťa si veze 1. místo a titul Krasjkého přeborníka. Barča a Luki si vezou krásné 3. místa. Luki bojoval s Tedym o 3. příčku, a po velké bitvě vyhrál Luki 3:2.

05.04.2023 08:41

V kategorii dívky U17 vyhrála Klárka Havrlantová. Kačka Fajkusová byla na 3.místě.

Čtyřhra v kategorii U17 byla smíšená a Klárka s Justkou skončily na 2.místě.

V kategorii dívky U13 vyhrála Klárka Lamžíková. Zuzka skončila na 3.místě.

V kategorii chlapci U13 byl Max Lamžím na 2.místě. Čtyřhru hrál Max s Matym a umístili se na 2.místě.

V kategorii dívky U19 vyhrála Patricie Segetová. Míša Fenková se umístila na 3.místě.

V kategorii chlapci U19 vyhrál Tadeáš Slivka.

V kategorii chlapci U11 vyhrál Max Lamžík. Rostík Novák byl na 2.místě.

V kategorii dívky U11 vyhrála Klára Lamžíková. Zuzka skončila na 3.místě.

V kategorii dívky U15 Gabriela Fronová se umístila na 2.místě.

Soutež čtyřher - Páťa s Míšou vyhrály kategorii U19, Max s Rosťou vyhráli U11, Klárka se Zuzkou skončily 3. v U11.

Záznamy: 28 - 36 ze 638