Výsledky v soutěžích 2018

Okresní přebor 1. třídy :
8.1. 2018 17:00 KST Oldřišov A : TJ Sokol Děhylov A                            12:6
18.1. 2018 19:00 TJ Sokol Děhylov A : KST Darkovice A                       10:8
26.1. 2018 18:30 TTC Bolatice C : TJ Sokol Děhylov A                          9:9
3.2. 2018 17:00 TJ SK Kravaře A : TJ Sokol Děhylov A                          3:15
7.2. 2018 18:30 TJ SOkol Děhylov A : TJ Sokol Dolní Životice A          9:9
16.2. 2018 17:00 TJ Sokol Děhylov A : TJ Sokol Chvalíkovice B           12:6
22.2. 2018 19:00 TJ Sokol Děhylov A : TJ Sokol Chvalíkovice A               13:5
2.3. 2018 19:00 TJ Sokol Kateřinky C : TJ Sokol Děhylov A                      11:7
8.3. 2018 19:00 TJ Sokol Děhylov A : TJ Sokol Bobrovníky B                   15:3
16.3. 2018 18:00 TJ Sokol Bobrovníky A : TJ Sokol Děhylov A                  7:11
 
Okresní přebor 2.třídy :
12.1. 2018 17:00 KST Darkovice D : TJ Sokol Děhylov                                1:17
22.1. 2018 18:00 KST Slezan Opava D : TJ Sokol Děhylov C                       8:10

25.1. 2018 19:00 TJ Sokol Děhylov B : KST Darkovice B                                5:13 

27.1.2018 10:00 TJ Sokol Chválikovice D : TJ Sokol Děhylov B                        11:7 

31.1.2018 18:00 TJ Sokol Děhylov C : TJ Sokol Chvalíkovice D                       12:6 

1.2.2018 19:00  Tj Sokol Děhylov B : TJ Sokol Chvalíkovice C                     7:11

7.2. 2018 17:00 TJ Sokol Vávrovice A : TJ Sokol Děhylov C                        7:11

14.2. 2018 18:00 ZK Sokol Děhylov C : TJ Jiskra Jančí A                         12:6

15.2. 2018 19:00 TJ Sokol Děhylov B : KST Slezan Opava D                        8:10

23.2. 2018 18:00 TJ Sokol Bobrovníky B : TJ Sokol Děhylov C                        5:13

1.3. 2018 19:00 TJ Sokol Děhylov B: TJ Sokol Vávrovice A                              8:10

9.3. 2018 19:00 TJ Jiskra Jančí A : TJ Sokol Děhylov B                                   11:7

15.3. 2018 19:00 TJ Sokol Děhylov B : TJ Sokol Bobrovníky C                        14:4

Okresní přebor 3.třídy :

23.1.2018 19:00 TJ Sokol Děhylov D : TTC Bolatice D                                 7:11

2.2.2018 19:00 TJ Sokol Děhylov D : TJ Sokol Chvalíkovice E                     6:12

16.2. 2018 18:00 KST Darkovice C: TJ Sokol Děhylov D                             15:3

7.3. 2018 18:30 TJ Sokol Děhylov D : TJ Jiskra Jančí B                              1:17

14.3. 2018 18:30 TJ Sokol Děhylov D : TJ Sokol Vávrovice B                      13:5

Okresní přebor 1.třídy žáci 

16.1. 2018 17:00 TJ Sokol Děhylov B : TTC Bolatice A                                  4:6

19.1.2018 17:30 Škola ping-pongu Ostrava : TJ Sokol Děhylov B                        10:0

23.1.2018 17:00 TJ Sokol Děhylov A : Škola ping-pongu Ostrava                10:0

24.1. 2018 16:45 KST Darkovice A : TJ Sokol Děhylov B                                 10:0 
7.2. 2018 16:45 KST Darkovice B : TJ Sokol Děhylov A                                     3:7
13.2. 2018 17:00 TJ Sokol Děhylov A : DDM Hlučín                                           1:9
14.2. 2018 17:00 TTC Bolatice A : TJ Sokol Děhylov B                                      9:1
20.2. 2018 17:00 TJ Sokol Děhylov B : TJ Sokol Děhylov A                               2:8                            
                            
Druhá liga žen C
13.1. 2018 10:00 TJ Sokol Děhylov : TTC Ústí nad Orlicí A                            8:2
13.1. 2018 15:00 TJ Sokol Děhylov : SK Dobré C                                             7:3
27.1. 2018 10:00 TJ Sokol Chrudim : TJ Sokol Děhylov                                            1:9
27.1. 2018 15:00 TTC Ústí nad Orlicí B : TJ Sokol Děhylov                           0:10
24.2. 2018 10:00 TJ Sokol Děhylov :Sportovní klub Jihlava                          5:5
10.3. 2018 10:00 TJ Sokol Vsetín : TJ Sokol Děhylov                                   3:7