V pondělí 7.10.2024 hrály naše děvčata Divizi žen proti KST Nový Jičín. Po boji jsme prohráli 4 :6. Za nás hrály Gabča, Kačka a Kája H. Další zápasy divize nás čekají proti SK Slavoj Pstruží a MH ST Ostrava.
Novinky
Republikové bodovačky v Ostravě a Havířově
08.10.2024 12:13O víkendu proběhly další republikové bodovací turnaje.
V Ostravě se v sobotu hrála kategorie U19, které se zúčastnily Klárka H., Justka, Kája a Gabča. Všechny byly v divizi B.
Gabči se bohužel na turnaji nepodařil vyhrát ani jeden zápas.
Justka, Klárka H. a Kája postoupily z 2. místa ze skupiny do hl. soutěže a vypadly v prvním kole.
V Havířově se v sobotu hrála kategorie U15, které se zúčastnil Max L.
Max hrál v divizi B, postoupil ze skupiny z 2. místa do hl. soutěže a pak vypadl v prvním kole.
V neděli v Ostravě proběhl turnaj kategorie U13, kterého se zúčastnili Rosťa N., Max L. a Klárka L.
Klárka L. hrála v divizi B, ve skupině vyhrála jeden zápas, bohužel ji to k postupu nestačilo.
Rostík N. hrál v divizi B, postoupil ze skupiny z 2. místa a postoupil do hl. soutěže. Postoupil do semifinále, kde bohužel prohrál 0:3 ale i tak se mu podařilo postoupit do vyšší divize A.
Max hrál v divizi A, ve skupině se mu nepodařilo vyhrát zápas a tak hrál útěchu. V útěše vyhrál jedno kolo, vypadl mezi 16.
V Havířově se v neděli hrála kategorie U17, které se zúčastnily Kája, Justka a Gabča.
Kája postoupila z 1. místa ze skupiny do hl. soutěže. V prvním kole prohrála 2:3 a tím pro ni turnaj skončil.
Justka také postoupila z 1. místa do hl. soutěže. V prvním kole prohrála 1:3 a společně s Kájou skončily mezi 16.
Gabča postoupila z 2. místa do hl. soutěže. Přesně jako holkám se ani jí nepodařilo dostat přes první kolo a skončila mezi 16.
Okresní bodovací turnaj v Darkovicích
08.10.2024 00:00Ve stejný den jako celostátní bodovací turnaj v Ostravě a Havířově se konala okresní bodovačka v Darkovicích. Za náš oddíl se pod vedením Maki,Karolíny a Karla zúčastnilo 8 hráček a hráčů.Umístění v jednotlivých divizích bylo :
Divize A : Klárka L. 4. místo
Divize B : nebylo zastoupení z Děhylova
Divize C : Maty 5. místo
Divize D : Zuzka S. 5. místo
Divize E : Terezka 5. místo, Zuzka G. 6. místo (z 8 hráčů)
Divize F : Eliška 1. místo a Tobiáš 2. místo a oba si zajistili postup do vyšší divize, Miška skončila na 7. místě
První KBTM sezóny v Havířově
21.09.2024 21:10Dnes (v sobotu 21.9.2024) se konala první krajská bodovačka v sezóně 2024/2025 v Havířově. Zúčastnilo se 128 hráčů, 98 chlapců a 30 dívek, turnaj se hrál na 24 stolech, začal v 09:00 hodin a skončil v 16:00 hodin. Nejpočetnější výpravu zde měl oddíl Sokol Děhylov, kdy pod vedením Dany a Didi bylo 12 hráčů.
Divize A : Tadeáš skončil 11.
Divize B : Justka byla na 11.místě
Divize C : Gábča skončila druhá a zajistila si postup do divize B na dalším krajském turnaji, Kája H. skončila 14
Divize D : Max se umístil na 9. místě
Divize E : tato divize neměla z Děhylova zastoupení
Divize F : Klára L. skončila na 4. místě
Divize G : Eliška se umístila na 8. místě a Radim na 13. místě
Divize H : Tobiáš skončil na 8. místě a Zuzka S. na 10. místě, Martin na 13. místě a Terezka 16. i přes jednu výhru.
Děkujeme všem hráčům a trenérkám.
Republiková bodovačka U11 v Návsí
14.09.2024 00:00V sobotu 14.9.2024 se v rámci republikových bodovací turnajů konala Velká cena Návsí U11. Za Sokol Děhylov se pod vedením Káji S. zúčastnily Terezka a Zuzanka G. Obě hrály skupinky, ze kterých nepostoupily a hrály útěchu. Ikdyž také v útěše vypadly v prvním kole, byla to pro obě cenná zkušenost na tak velkém turnaji.
První republikový BTM sezóny 2024/2025
09.09.2024 21:20První BTM v sezóně se konal jako tradičně v Praze. Od nás se zúčastnili pod vedením Dany a Petra Max, Kája a Gabča.
V sobotu hrál pouze Max U15 v kategorii B a po postupu ze skupiny (2 vítězství, 1 prohra) vypadl v prvním kole pavouka.
V neděli hrál Max U13 v kategorii A. Ve skupině vyhrál jenom jeden zápas a proto hrál útěchu, kde se dostal do finále spolu s Václavem Svojtkou z SK DDM Kotlářka Praha. Velmi napínavý zápas prohrál po boji 2:3, 19:21 v pátém setu.
Kája a Gabča v U17 hrály kategorii B. Obě postoupily ze svých skupin (měly 1 vítězství a 1 prohru) a v pavouku vypadly v prvním kole.
Všem děkujeme za reprezentaci oddílu.
Tréninky
26.08.2024 17:29Tréninky pro vybrané hráče začínají od úterý 27.8.2024. Jedná se o hráče, kteří již první týden v září pojednou do Prahy na první BTM.
Tréninky pro všechny začínají od 2.9.2024 a seznamy kdo a kdy bude trénovat budou uveřejněny až všichni budou mít stálé rozvrhy hodin ve škole a rozvrhy svých dalších aktivit. Předpoklad je polovina září. Sledujte prosím Whatsappovou komunikaci a záložku "Tréninky".
Soustředění v plném proudu
20.08.2024 22:35Naše tradiční soustředění je v plném proudu. Letos máme 30 dětí a neuvěřitelných 19 trenérů. O jídlo se starají Saša a Libor a na celý chod dohlížejí Bonnye a Tim.
Hned první den se hráči rozdělili do komand a budou po celý týden bojovat o ten nejlepší tým a o zlaté dítě. Dopoledne mají hráči trénink a fyzické testy. Odpoledne opět trénink a pohybové aktivity.
Mezinárodní turnaj v Praze - Velká cena Prahy
27.06.2024 17:43Letos proběhl 19. ročník mezinárodního turnaje Velká cena města Prahy. Na turnaji bylo celkem 396 hráčů a hráček ze 16 států. Z našeho oddílu jel zabojoval Max Lamžík, který hrál kategorii U11. Odehrál soutěž jednotlivců a družstev se spoluhráčem Stejskalem Markem z TJ Slavoj Praha.
V družstvech v první skupině skončili na 3. místě, tudíž spadli do útěchy. Tam si kluci hravě poradili se všemi družstvy a vyhráli útěchu.
V jednotlivcích měl čtyřčlennou skupinku a skončil taktéž třetí ve skupině. V útěše bohužel vypadl hned v první kole po boji 2:3 na sety s Denisem Vondráčkem.
Narozeniny slaví
Grománek Dalibor 3.5. 61 let
Hlobil Matyáš 2.5.2013
Kupera Martin 25.5. 2013Klára Havrlantová 14.9. 16 let
Vítězslav Sedlák 9.7. 63 let Rostislav Novák 10.7. 13 let Pavel Michalák 11.7. 48 let Eliška Hlisková 13.7. 14 let Karel Synek 14.7. 42 let Vít Holuša 29.7. 59 let Markéta Kiss 30.7. 24 let Kristýna Mojžíšková 10.8. 27 let Jiří Šťastný 13.8. 43 let Karolína Heroldová 17.8. 16 let Dominika Koblovská 30.8. 27 let |
|
Anketa
Baví tě víc obranářský nebo útočný styl?
Celkový počet hlasů: 2153