Novinky

2. RBTM mladších a nejmladších žáků v Havířově a starších v Ostravě

05.10.2013 18:32

V sobotu 5.10.2013 jsme se zúčastnili dalšího celostátního turnaje, který se tentokrát konal v Havířově. Na tento turnaj jsme odjeli ve složení Gábina  Štěpánová, Markéta Synková, Sabina Fronová, Adam Burda a Kuba Osmančík v doprovodu trenérů Dana, Kiki a Vojta.
Nejlépe zahrála Gábina, která postoupila ze skupiny jako 1., ale pak o medaili prohrála nešťastně koncovku pátého setu, když už vedla 2-0 na sety. Umístila se na konečném 5-8 místě.
Markétka se smůlou prohrála zápas 2-3 na sety o postup do hlavní soutěže a tak hrála soutěž útěchy. V té si spravila chuť po prohraném zápase a s přehledem vyhrála celou útěchu.. 
Obě děvčata potěšila ve čtyřhře, kde se probojovala až do finále, kde podlehla nasazenému páru po boji 1-3.
Blahopřejeme k 2. místu!!!

 

více foto -> 2.RBTM_v_Havirove

 

1. OBTM -> první turnajové vítězství

29.09.2013 18:26

 

V neděli 29.9.2013 proběhl první okresní bodovací turnaj okresů Opava a Ostrava. Na tomto turnaji jsme měli početné zastoupení jak hráčské – Adam B., Kuba, Adam Š., Sabča, Barča, Kája, Paricie, tak i trenérské – Petr, Kiki a Maki . 

Všichni zúčastnění bojovali a hráli velmi dobře. Kája, Patrície a Adam byli nejmladší na turnaji a ukázalo se, že i přes obrovskou snahu s ohledem na to, že hrají všichni věkově rozdílné staří na tento typ turnaje ještě nejsou výkonnostně připraveni. 
Kuba vybojoval velmi dobré umístění - skončil 5-8, Adam sice nepostoupil ze skupiny, ale hrál výborně. A teď už k medailovým umístěním – Sabča skončila v kategorii děvčat třetí, ovšem měla navíc a v jednu chvíli už to vypadalo na Děhylovské finále, bohužel smolně v semifinále vypadla s Marií Chovancovou z TJ Ostrava KST 1:3 na sety. 

Sabču ovšem ihned pomstila Barča Paletová, která poté, co v semifinále porazila Natálku Halfarovou z Darkovic Marii ve finále porazila po obrovské bitvě 3:1 (poslední set skončil 17:15) a vyhrála tak nejen první okresní bodovačku této sezony, ale hlavně SVŮJ PRVNÍ TURNAJ V ŽIVOTĚ !

více foto -> 1.OBTM_v_Darkovicich

 

1. KBTM -> Frenštát

14.09.2013 18:20

 

V sobotu jsme odjeli na 1. krajský bodovací turnaj mládeže, kterého se zúčastnilo celkem 95 dětí. 

Hraje se v 16-ti členných divizích, podle výkonnosti nikoli podle věku, jak jsme zvyklí (mladší, starší a dorost). 

Každý hráč si zahraje 6-7 zápasů, které jsou velmi vyrovnané. 

Štěpánová Gábina prohrála pouze jeden zápas a pak již vše vyhrála a postoupila z divize B do A. Gratulace za postup a pochvala za super výkon. 

Synková Kristýna hrála taky v divizi B, celkově se umístila na 7. místě. Škoda prohry 2-3 o postup mezi 4, kdy prohrála koncovku. Možná se mohla propracovat až do finále. Pochvala za pevné nervy a pozitivní přístup. 

Komínek Jan po roční pauze opět vyrazil na turnaj, který zvládl v pohodě a hořkost porážky okusil až ve finále skupiny D a tak postoupil do vyšší divize. 

Synková Markéta skončila 4. v divizi D, škoda jenom, že narazila o postup do finále na našeho Honzu a prohrála. Pochvala za bojovnost. 

Osmančík Kuba hrál v divizi E, umístil se na 7. místě. Jeho umístění mohlo být lepší, kdyby neutrpěl 2 prohry 2-3 v koncovkách. 

Poslední tři hráči hráli v poslední divizi F a ani oni nezklamali. Paletová Bára 6. místo, Fronová Sabča 8. místo a Burda Adam 9. místo. Projevila se u nich nervozita z prvního turnaje a nevyhranost. 

Děkuji všem hráčům a hráčkám za vzorný přístup a bojovnost na turnaji. Rodičům děkuji za pomoc a odvoz dětí. 

více foto -> 1.KBTM_ve_Frenstate

 

Gábča v reprezentační nominaci do Niedersachsenu

10.09.2013 18:09

žhavá novinka pro všechny

naše hráčka Gabriela Štěpánová byla nominována do reprezentačního výběru, který se ve dnech 17.-22.9. zúčastní soustředění a následného turnaje v Německém Niedersachsenu

Gábi blahopřejeme !!!!!!!!!!!!!!!

Začátek sezóny 2013-2014

10.09.2013 18:07

V minulém týdnu nám oficiálně začala nová sezóna. Po přípravě na soustředění v Darkovicích jsme se sešli v plném počtu a jsem strašně rád, s jakým nasazením a pílí všichni začali. 

V této sezoně nás čeká opět mnoho turnajů a zápasů. Do sezony vstupuje Gábina Štěpánová jako druhá a Markéta Synková jako jedenáctá hráčka republikového žebříčku, takže očekávání jsou velké. 

A družstvo žáků obhajuje již potřetí za sebou titul v okresním přeboru I. Třídy staršího žactva, B tým by se mněl letos poprat o postup z OP II také do OP I. Do toho Honza, Kiki, Gabka, Maki již hrají dlouhodobé soutěže dospělých za Sokol Děhylov C a D a pravděpodobně také Kuba, Sabča a Adam do těchto soutěží zasáhnou. 

Navíc Gábina tak jako loni Kiki bude letos hostovat v druhé lize žen za TJ Ostrava KST.

Doufám, že se nám všem bude dařit a navážeme na loňskou velmi úspěšnou sezónu.

Záznamy: 505 - 509 ze 509
<< 53 | 54 | 55 | 56 | 57